Αρχείο ετικέτας Αποτελέσματα

Εκλογές 2018-19

Την Πέμπτη 30-11-2018 πραγματοποιήθηκεστο χώρο του 1ου Δημοτικού Σχολείου Ζεφυρίου η εκλογοαπολογιστική ΓενικήΣυνέλευση του Συλλόγου μας. Μετά τη λήξη της συνέλευσης πραγματοποιήθηκε ψηφοφορία για την ανάδειξη του νέου Διοικητικού Συμβουλίου.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα έχουν ως εξής:

  Εκλογές για ΔΣ
2018 – 2019
Εκλογές για ΔΣ
2017 – 2018
Εγγεγ. μέλη   ΕΔΡΕΣ
ΣΤΟ ΔΣ
344 ΕΔΡΕΣ
ΣΤΟ ΔΣ
Ψήφισαν 332 325
Έγκυρα 302 278
Άκυρα 11 19
Λευκά        19    28
ΔΑΚΕ 21
Ανεξάρτητη
Κίνηση Εκπ/κών
64 2
ΑΣΕ – ΠΑΜΕ 76 2 71 3
ΠΛΕΥΣΗ ΣΤΗΝ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ
162 5 186 6

Συγκεκριμένα:

ΑΚΕ

1.  Κανέλλος Γιώργος : 42

2.   Κοσμά Αφροδίτη : 34

3.  Ματαράγκας Νικόλαος : 26

4.  Μπουτάκη Ελένη : 28

5.  Παππού Σοφία : 29

6.  Ρουμελιώτη Ρεβέκα : 17

7.  Φυτιλάκος Θεόδωρος : 15

ΑΣΕ – ΠΑΜΕ

1. Ζαπάντης Νίκος: 52

2. Ντανόπουλος Βασίλης : 16

3. Πολλάτου Γιώτα:  22

4. Σεφερλή Κωνσταντίνα:  16

5.  Σταυροπούλου Δήμητρα : 22

6.  Τζίκας Χρήστος: 32

7.  Χονδρός Δημήτρης: 39

ΠΛΕΥΣΗ ΣΤΗΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ

1.  Βισβάρδη Μαρία:  35

2. Δούκα Ευαγγελία:   115

3. Κονδύλη Νατάσσα: 60

4.  Μακρογιώργη Αγγελική : 27

5. Μαργαρίτη Ελεάνα:  60

6. Μαρούτας Γιάννης:  97

7. Μπίσσια Σταυρούλα:  35

8. Νταβλούρου Ιωάννα :  27

9. Ντόντορου Αλεξάνδρα:  32

10.  Πυριόχος Διονύσης:  59

Εκλέχτηκαν:
ΑΚΕ:  Κανέλλος Γιώργος, Κοσμά Αφροδίτη
ΑΣΕ – ΠΑΜΕ:  Ζαπάντης Νίκος,  Χονδρός Δημήτρης
ΠΛΕΥΣΗ ΣΤΗΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ: Δούκα Ευαγγελία, Μαρούτας Γιάννης,  Πυριόχος Διονύσης,  Κονδύλη Νατάσσα, Μαργαρίτη Ελεάνα.

Θα ακολουθήσει νέα ανακοίνωση μόλις συσταθεί το νέο ΔΣ και συγκροτηθεί το νέο προεδρείο.

Αποτελέσματα εκλογών για ΔΣ

Ζεφύρι   7.12.2016

Την Τετάρτη 7-12-2016 πραγματοποιήθηκε στο χώρο του 1ου Δημοτικού Σχολείου Ζεφυρίου η εκλογοαπολογιστική Γενική Συνέλευση του Συλλόγου μας. Μετά τη λήξη της συνέλευσης πραγματοποιήθηκε ψηφοφορία για την ανάδειξη του νέου Διοικητικού Συμβουλίου.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα έχουν ως εξής:

Εκλογές για ΔΣ 2016 – 2017 Εκλογές για ΔΣ 2015 – 2016
ΕΔΡΕΣ ΣΤΟ ΔΣ ΕΔΡΕΣ ΣΤΟ ΔΣ
Ψήφισαν 308 285
Έγκυρα 272 253
Άκυρα 16 14
Λευκά         20           17     18
ΔΑΚΕ 32 1 32 1
ΑΣΕ – ΠΑΜΕ 83 3 65 2
ΠΛΕΥΣΗ ΣΤΗΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ 157 5 156 6

Συγκεκριμένα:

ΔΑΚΕ

  1. Αξής Στυλιανός : 13
  2. Γιαννικοπούλου Ελένη : 11
  3. Τσολακίδου Βηθλεέμ : 16
  4. Σύρμα Κωνσταντίνα : 23

ΑΣΕ – ΠΑΜΕ

  1. Ακριτίδου Νόπη : 31
  2. Βισβάρδη Μαρία :15
  3. Ζαπάντης Νίκος: 43
  4. Πατρινού Ιωάννα: 18
  5. Καψοκαβάδης Αλέξανδρος: 21
  6. Κωνσταντοπούλου Άννα : 22
  7. Σεφερλή Κωνσταντίνα : 16
  8. Σταυροπούλου Δήμητρα: 15
  9. Χονδρός Δημήτρης: 35
  10. Τριπολίτης Σταύρος : 18

 

ΠΛΕΥΣΗ ΣΤΗΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ

  1. Γραμμενίδου Βίκυ: 25
  2. Δινοπούλου Βαγγελίτσα: 53
  3. Δούκα Ευαγγελία: 79
  4. Κακαλιά Ελένη: 22
  5. Μαρούτας Γιάννης: 90
  6. Μπίσσια Σταυρούλα: 26
  7. Πετροπούλου Έλενα : 25
  8. Πυριόχος Διονύσης: 53
  9. Τασιόπουλος Γιώργος: 90

Εκλέχτηκαν:

ΔΑΚΕ:  Σύρμα Κωνσταντίνα

ΑΣΕ – ΠΑΜΕ:  Ζαπάντης Νίκος,  Χονδρός Δημήτρης, Ακριτίδου Νόπη

ΠΛΕΥΣΗ ΣΤΗΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ: Μαρούτας Γιάννης, Τασιόπουλος Γιώργος Δούκα Ευαγγελία, Δινοπούλου Βαγγελίτσα,  Πυριόχος Διονύσης,

Θα ακολουθήσει νέα ανακοίνωση μόλις συσταθεί το νέο ΔΣ και συγκροτηθεί το νέο προεδρείο.